Hakkımızda

Firmamız 2006 yılından bu yana ÇETİNER OTOMOTİV markası ile Eskişehirde araç kiralama hizmeti vermektedir. Şirketimizin, ana faaliyet konusu Lüks, Orta ve Ekonomik kategori araçları, bu araçlara ihtiyacı olan kitlelere kiralamaktır. Otomobil kiralama sektörü ülkemizde her geçen yıl büyümekte ve şirketimiz de büyüyen bu sektörde, pazar payını artırmak için çalışmalarına hız vermektedir.

Kurumsallaşma yolunda hızlı adımlar atan firmamız, 2017 yılında Assist Car Rental Eskişehir Franchising Office olarak yoluna devam etmektedir. Türkiyenin en büyük araç kiralama firmasından biri olan Assist Car Rental'in Eskişehir bayiliğini alarak gücüne güç katmıştır. 

ÇETİNER OTOMOTİV, yüksek standartlı hizmeti, uygun fiyat politikasıyla destekleyerek, müşteri memnuniyetini saglama amacını taşımakta olup, sektöründe güçlü ve kalıcı bir yer sağlama yolunda çalışmalarına devam etmektedir.

Kalite Politikamız

Kalite, iç ve dış müşterilerimizin beklentilerini karşılamaktır. İlkemiz, hizmette kaliteyi ekip çalışmasıyla devamlı kılmak ve geliştirmektir.

Misyonumuz

Müşterilerinin kısa ve uzun dönemli araç ihtiyaçlarını hizmet avantajları ile geniş bir coğrafyada karşılayan, çalışanları, iş ortakları ve toplum için değer yaratarak sürekli gelişen, kurumsal, yaratıcı, ve güvenilir bir hizmet şirketidir. Vizyonumuz Kısa ve uzun dönemli araç kiralama sektöründe ekonomik karlılık yaratarak en fazla araca sahip şirket olmaktır.